Ledelse og ansatte

Personalet

Ledelse

Fungerende rektor

Morten Relbo

E-post: Morten.Relbo@ude.oslo.kommune.no

Mobil 958 28 860

 

Fungerende assisterende rektor

Fred Ivan Mrsa Sydengen

E-post: Fred.Sydengen@ude.oslo.kommune.no

Mobil  412 25 210

 

Inspektør(oppfølging realfag 8.-10.trinn)

Rachid Sealiti

E-post: Rachid.Sealiti@ude.oslo.kommune.no

Mobiltlf. 938 57 054

 

Sabine Bonde er i permisjon

Administrasjon

Konsulent

Hilde Solveig Østreng

E-post: Hilde.Ostreng@ude.oslo.kommune.no

Mobiltlf. 959 71 956

 

Konsulent

Saima Muhstaq

E-post: Saima.Muhstaq@ude.oslo.kommune.no

 Mobiltlf. 476 54 226

 

Sekretær

Erik Brubak

E-post: Erik.Brubak@ude.oslo.kommune.no

Mobiltlf. 900 61 966

 

Sosiallærer - Fagkonsulent - Rådgiver

Sosiallærer

Maja Dukic Sandven

E-post: Maja.Sandven@ude.oslo.kommune.no

Mobiltlf. 962 32 107

 

Rådgiver

Tone Anette Gjernes

E-post: Tone.Anette.Gjernes@ude.oslo.kommune.no

Mobiltlf. 913 57 641

 

Miljøarbeid

Jonas Halmrast

E-post: Jonas.Halmrast@ude.oslo.kommune.no

Mobiltlf. 934 43 887

 

Barne og ungdomsarbeid

Abdul Al-Rahman Malik

E-post: abdul1912@osloskolen.no

Mobiltlf. 948 01 342

Helsesøster

Helsesøster

Line Bergsholm

E-post

line.bergsholm@bgr.oslo.kommune.no

Tlf. 924 08 834 (Grorud bydel)

Tlf. 481 49 431 ( Bjøråsen skole)

Øvrig Personale

Vaktmester

 

Renholdere

Sivagnanam Vadivelu

E-post: vadive0312@osloskolen.no

 

Krishnar Kuganeriappan

E-post: krisha0404@osloskolen.no